KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429206

nr 1342 9206

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, stilleben. Olja på duk, 64x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:11:58

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl